Zsoltáréneklő verseny

Zsoltáréneklő versenyen jártak diákjaink és nagyon szép eredményeket értek el, szeretettel gratulálunk!

A Balatonfüreden megrendezett Országos Zsoltáréneklő Versenyen több korcsoportban is megmérették magukat diákjaink. Köszönjük felkészítő tanáruk, Beke Ferenc munkáját is, Tudjuk, hogy aki énekel, az kétszeresen is imádkozik. Mindig örömmel töltheti el az iskolánk folyosóin sétálókat a tantermekből kihallatszó énekszó, s hogy ennek ilyen formában mérhető eredménye is születhet, különösen hálásak lehetünk érte az Úristennek! Azt külön köszönjük, hogy a hétfői reggeli áhítaton az egész iskola is hallhatta a versenyezőket.

2. korcsoport: 3-4.osztály:

Horn Dzsesszika--ezüst minősítés
Zsolnai Réka --ezüst
Pavlisz Petra--bronz

3. korcsoport:5-6.osztály:

Juhász Borbála--kiemelt arany
Molnár Evelin--ezüst
Schaffer-Jászai Barbara--ezüst
Simon Laura--ezüst
Szücs Bettina--bronz

4. korcsoport:7-8.osztály:

Baranya Adrienn--ezüst
Szabó Nikolett--bronz