Hírek--tudósítások iskolánkból

Július végéhez közeledve örömmel mondhatjuk, hogy nagyon sok tervezett munkánk végére értünk. Elkészült a tornaszoba és technika terem után tornatermünk és szertárunk festése, valamint a parketta rendbetétele. Hat csiszolás után 220 liter fűrészpor távolodott el és négyszeri felkenéssel 100 liter Gemini került fel. Most minden zugot beleng az "illat" és augusztus utolsó hetében visszakerülhetnek a bordásfalak is, köszönjük a segítő kezek munkáját. Elkészült, sőt új bútorokkal berendezésre is került a két elsős tanterem. A német tanterem és a "Kakas" helyiségei kerülnek most sorra.

A mai napon kezdetét vette iskolánk vándortábora a Bakonyban. Az utazás, sátorverés és túrázás után kezdődik az est, ahogy a fényképünk is tanúsítja. Szívből kívánjuk, hogy mindenki érezze nagyon jól magát és köszönjük fáradhatatlan tanáraink munkáját!